Wednesday, November 30

फुड डेलिभरी कम्पनीको सिस्टम ख’राबीको फाईदा उठाउँदै केहि मानिसले ३ बर्षसम्म यसरी खाए फ्रिमा खाना

August 4, 2021 704

यसरी फ्रिमा खाना खाइरहेका प्रयोगकर्ताहरुलाई कम्पनीले पठाएको सू’चनामा भनिएको छ कि प्रयोगकर्ताले आफ्नो मोबाईल फोनबाट खाना अर्डर गर्दा पेमेन्ट गर्ने एप्सहरु डोकोमो, एयू, सफ्टबैंक आदि प्रयोग गर्ने गर्दथे। यी अप्सनबाट पैसा पेमेन्ट गरेपछी अर्डर गरिएको खाना डेलीभरी हुने गर्दथ्यो तर कम्पनीको सि’स्टममा केहि खरा’बी देखिएको हुनाले प्रयोग कर्ताले खाना डेरिभर भइसकेपछि पनि अ’र्डर क्या’न्सिल गर्न सक्ने र तिरेको पैसा रिफण्ड पाउन सक्ने भएको रहेछ। जसको कारण उनिहरु अ’र्डर गर्दै खाना खाने र पछि क्या’न्सिल गरि पैसा रिफण्ड लिने गरिरहेका रहेछन।

यति लामो समयसम्म पनि सि’स्टममा आएको ख’राबी पत्ता लगाउन कम्पनी किन चु’क्यो भन्ने प्रश्न अहिले उठ्न थालेको छ। कति मानिसले सि’स्टमको ख’राबीको फा’ईदा उठाउँदै फ्रिमा खाना खाए तथा कति पैसा कम्पनीले गु’मायो यसको ले’खाजोखा हुनै बाँकी छ। त्यसैगरी अब फ्रिमा खाना खाएका प्रयोग कर्ताले पैसा तिर्न मा’नेनन भने के हुने भन्ने प्रश्नहरु अहिले उठ्न थालेको छ। यस कुरामा कम्पनिले आफ्नो आधिकारीक धारणा भने सार्वजनिक गर्नै बाँकी रहेको छ। जाँदा जाँदै खुशीको कुरा कम्पनीले अहिले योशिनोभासँग मिलेर मे’डिकल वर्करहरुका लागि ड्रोनबाट खाना डेलिभ’री गर्ने काम गरिरहेको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्