Wednesday, November 30

कोरियामा ८ ब’र्ष उमेरकाले पार्कि’ङमा राखिएको ट्रक ४० मिनेटसम्म कु’दाएपछि

September 8, 2021 483

दक्षिण कोरियामा एक ८ बर्षकाले ट्रक च लाएको भि’डियो बा’हिरिएको छ। रो डमा अ’स्व’भावि क रुपमा ट्रक कु’दे को देखेपछि मानिसहरुले प्र’ह’ रीलाई यसबारेमा ख’ब र गरेका थिए। उनिहरुले ट्रकलाई प’छ्या उँदै गएर ड्राइभरलाई स’मा ए का थिए। तर जब ड्राइभर मात्र ८ बर्षका मात्र भएको पाइयो सबैजना छ’क्क परे।

ति ८ बर्षकाले ब्य’स्त सडकमा करिब ५० मिनेट ट्रक चलाएका थिए। रोड स’र्भिलेन्स फु’टैजमा देखिएको भि’डि यो अनुसार उक्त ट्रक थेजनमा रहेको एउटा अ पार्टमेण्टको छेउबाट नि’स्केको दे खिन्छ। पार्क गरि राखिएको उक्त ट्रक अ पार्टमेन्ट क्षेत्रबाट विस्तारै नि स्केर व्य’स्त सडकमा अ’स्व’भा वि क रुपमा गु डेको दे ख्न सकिन्छ।

तर अ’चम्म लाग्दो कुरा त्यस ट्रकमा एक ८ बर्षिय  हुन्छन र उनले गाडीलाई दोङथेगु तर्फ लिएर हि डेका हुन्छन। यो ठाउँ अपार्टबाट करिब १० किलोमिटर टाढा पर्दछ। करिब ५० मिनेटको अ’स्व’भा वि क रुपमा गाडी च लाएपछि ति ८ बर्षिय र ट्रकलाई प्र’ह’ रीले स’मा उँदछ। बा’लकको उ मेरका कारण उनलाई केहि का’र बा’हि भने हुँदैन र तिनलाई उसको अभिभावको जि म्मा लगाइएको छ।

जब ट्रकका मालिकले ति बा ल’कले च लाएको भन्ने थाहा पाए उनि पनि अ’च’म्मि त हुन पुगे। उनले भने “ट्रक यति सानो ब’ च्चाले च लाएको भन्ने कुरा थाहा पाउँदा म एकदमै अ’च’ म्मित भएँ। म झ ण्डै रु’न पुगें। यति सानो ब’ च्चाले यत्रो ट्रक त्यति टाढासम्म कसरी च लायो भनेर एकद मै आ’श्च’र्य लागेको छ।” ट्रकका मा लिकले भने। तर भा’ग्यवस यसमा कसैलाई पनि केहि नो’क्स ‘नी भने हुन पाएन।

प्रतिकृया दिनुहोस्