Thursday, October 6

कोरियामा मालिकले आफ्नै कामदारलाई मलद्वारमा रड छिराएर गरे ह’त्या

January 8, 2022 473

दक्षिण कोरियाको राजधानी सउलको एक बाल खेलकुद केन्द्रका मालिकलाई आफ्नो एक कर्मचारीको गुदद्वारमा ७० सेन्टिमिटर प्लास्टिकको रड छिराएर मा’रे’को आ’रोपमा प’क्रा’उ गरिएको छ। उक्त आरोपिलाई प्र’ह’रीले ‘पक्रा’उ गरिसकेको सउल प्र’हरीलाई उद्रित गर्दै कोरियाली संचारमाध्यमहरुले जनाएका छन।

आरोपित व्यक्ति ४१ वर्षीय संदिग्धको पहिचान गोप्य राखिएको छ। डिसेम्बर ३१ तारीखका दिन उत्तरपश्चिमी सउलबाट कर्मचारीलाई सिध्याएको आ’रो’पमा आइतवार प’क्रा’उ गरिएको थियो। सिउडेमुन पु’लिस स्टेशनले संदिग्धलाई थप अ’नुसन्धानको लागि अ’भियोजनमा पठाएको छ। मृ’त्यू’ भएका व्यक्तिको मलद्धारको अंग भाँ’चिएर मृ” त्यु भएको प्र’ह’रीले जनाएको छ ।

अन्वेषकहरूले भने कि उनीहरूलाई विश्वास छ कि संदिग्धले पीडितको अस्पष्ट व्यवहारबाट चि’ढिएर यस्तो हर्कत गरेको हो। उनको फोनको डिजिटल फोरेन्सिक विश्लेषणको आधारमा, प्रुह’रीले निष्कर्ष निकाल्यो कि संदिग्ध वि’कृ’त यौ’न प्र’वृत्ति देखिएन।

घ’ट’ना भएको दिन संदिग्ध र मृ’त’कले सँगै ६ सय ४० मिलिलिटर सोजुको बोतल पिएका थिए। प्र’ह’रीका अनुसार संदिग्ध व्यक्तिले पी’डि’तलाई कु’टपि’ट गर्न ला’ठी प्रयोग गरेको पनि अनुमान गरिएको छ। सोजुको तालमा होस गुमाइ यस्तो भएको हुन सक्ने पनि अनुमान गरिएको छ।

शुक्रबार, संदिग्धले बारम्बार “मलाई माफ गर्नुहोस्” भने किनभने उसलाई अभियोजनकर्ताहरूमा सरुवा गरिएको थियो।संदिग्धको पहिचान खुलासा गर्न आह्वान गर्ने सार्वजनिक याचिका राष्ट्रपतिको अफिसियल वेबसाइटमा पोस्ट गरिएको छ र शुक्रबार बिहानसम्म करिब ४३,००० व्यक्तिले हस्ताक्षर गरेका छन्। (योनहाप, नेप्सेगुरुबाट)

प्रतिकृया दिनुहोस्