Saturday, June 25

पाद बेचेर यि सुन्दरीले कमाईन ६० लाख, ‘पदुवा रानी’ भनेर विश्वभर प्रख्यात

January 7, 2022 403

जेन्सी । संसारमा मानिसहरु अनाैठाे खालका अनेक कामहरु गरेर पैसा कमाउँदछन् । तर के तपाइ विश्वास गर्नु हुन्छ कोही मानिसले त आफ्नो अपान वायु (गन्हाउने पाद) बेचेर पनि पैसा कमाउन सक्दछ भनेर ? यो त हुनै नसक्ने कुरा हो भन्ने लाग्दछ । तर संसारमा चाहे भने नबिक्ने कुरा के पो रहेछ र ?

अमेरिकामा एक महिलले आफूले अपान वायु निस्कासन गरेको भिडियोहरु बिक्री गरेर पैसा कमाइरहेकी छिन् । ३१ वर्षकी लुश बोटानिस्ट नामकी ती महिलाले आफूले पादेका भिडियोहरु अनलाइनमा बिक्री गर्दछिन् । अनेक पोज, भावभंगी तथा आवाजमा अपानवायु निस्कासन गरेका भिडियोहरु बेचेरै उनले अहिलेसम्म झण्डै ३० लाख रुपैयाँ बराबरको रकम कमाइसकेकी छिन्।

अपान वायु बिक्री गर्ने लुश इन्टरनेटमा फार्ट क्विन अर्थात् पदुवा रानीको नामले चर्चित छिन् । अहिले पादेरै लखपति बनेकी लुशलाई सुरुमा चाहीँ यस्तो काम गर्न सहज महसुस हुँदैनथ्यो । एक अन्तरवार्ताका क्रममा उनले बताए अनुसार एकपटक कसैले उनलाई क्यामराकै अगाडि आवाजसहितको अपानवायु फ्याँक्नका लागि अनुरोध गर्‍यो । साथै त्यस्तो दृश्य आफूले खरिद गर्ने पनि उसले बतायो ।

त्यो आइडिया लुशलाई राम्रै लाग्यो र उनले भने बमोजिम गर्न थालिन् । त्यसपछि उनको काम नै आफूले अपान वायु फ्याँक्दै भिडियोहरु रेकर्ड गर्नु र त्यसलाई अनलाइनमा बिक्री गर्नु बनेको छ । लुशको एउटा त्यस्तो भिडियोको सामान्यतया मूल्य १७५ अमेरिकी डलर अर्थात् झण्डै २० हजार रुपैयाँ पर्दछ । उनले अपानवायु फ्याँकेको भिडियोको माग तथा लोकप्रियता जबरजस्त भएकै कारण एउटा उनको भिडियो ४ हजार डलरमा बिक्री भएको थियो ।

लुशका अनुसार उनले तीन वर्षदेखि यस्तो पाद्ने व्यवसाय गरिरहेकी छिन् । ग्राहकको माग बमोजिम आफूले भिडियो तयार पारेर बेच्ने गरेको उनी बताउँछिन् । उनको पेसा आफ्नो पेटको ग्याँस बेच्ने भएपनि उनको शौख भने बगैँचा तथा बागबानीमा छ । उनी आफ्नो घरको बगैँचामा समय बिताउन तथा त्यसको हेरचाह गर्न मन पराउँछिन् । दैनिक समाजबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्