Monday, September 26

अभिनेत्री रश्मिकाको नजर दुई सन्तानको बाबुमा परेपछि

January 19, 2022 476

साउथ अभिनेत्री रश्मिका मन्दना आफ्नो सुन्दरताका कारण सामाजिक सञ्जालमा सधै हावी हुन्छिन् । उनको मिठो र मिठो शैलीले फ्यानलाई सधैं मोहित बनाउँछ। यही कारणले गर्दा उनको सुन्दर र मनमोहक अभिनयका कारण उनले नेशनल क्रस रश्मिका मन्दना नाम पाएकी हुन् । गीता गोविन्द, भीष्म र पुष्पाः द राइज जस्ता चलचित्रबाट उनले मानिसको मन जितिन्।

तर तपाईलाई थाहा छ उनको ड्रीम हिरो को हुन् ? रश्मिका मन्दना ती अभिनेत्री हुन् जसमा करोडौंको मन अडिएको छ तर एक स्टार पनि छन् जसमा रश्मिकाको मन अडिएको छ । अचम्मको कुरा त के छ भने यी स्टार ब्याचलर हिरो नभई दुई सन्तानका पिता हुन् । उनको नाम मास्टर फेम थालापथी विजय हो।

वास्तवमा, यो खुलासा अल्लु अर्जुन स्टार पुष्पाको अभिनेत्री रश्मिकाले एक फिल्मको प्रमोशनका क्रममा गरेकी थिइन् । उनले भनिन्– उनलाई एक तमिल स्टारसँग क्रस थियो, जससँग उनी पर्दामा आउन चाहन्छिन् । रश्मिकाले फिल्म भीष्मको प्रमोशनका क्रममा यो खुलासा गरेकी थिइन्।

रश्मिकाको मनपर्ने वास्तविक जीवन स्टार विजय देवरकोन्डा हुन्। रश्मिकाले दक्षिण भारतीय फिल्ममा विजयसँग पर्दामा रोमान्टिक क्यारेक्टर गरेकी छिन् । भर्खरै रश्मिका पनि मुम्बईको एक रेष्टुरेन्टमा पुष्पाको पार्टीपछि देवरकोंडासँग देखिएकी थिइन् । यद्यपि दुबैले आफ्नो सम्बन्धको बारेमा सार्वजनिक रूपमा केही बोलेका छैनन्।

रश्मिका मन्डन्ना सामाजिक सञ्जालमा निकै सक्रिय छिन् र आफ्ना नयाँ तस्विर र भिडियोहरू मार्फत फ्यानको ध्यान खिच्ने गर्छिन् । यही कारण उनको हरेक क्यूट स्टाइलमा फ्यानको मन छोएको छ । रश्मिका मन्दना पुष्पा: द राइससँग ब्लकबस्टर सफलता हात पारेको थियो। रातोपानाबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्